Szanowni Państwo!

Medic-Lab świadczy usługi w zakresie medycznej diagnostyki laboratoryjnej dla publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej, w tym szpitali oraz Klientów indywidualnych.

Oferujmy kilkaset rodzajów badań i wykonujemy rocznie ponad kilkaset tysięcy oznaczeń. Odbiorcami naszych usług są placówki działające w zakresie ochrony zdrowia na terenie województwa wielkopolskiego.

Laboratorium Medic-Lab wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt największych światowych producentów Roche Diagnostics, Sysmex, Bio-ksel, Euroimmun, Lachema i innych.

Zgodnie ze swoimi podstawowymi wartościami, MEDIC-LAB wykonuje badania laboratoryjne w najwyższej, światowej jakości, realizowane przez wysokiej klasy specjalistów, rzetelnie i terminowo dla ochrony zdrowia oraz dobra i satysfakcji Pacjentów.

Wysoka ocena naszego laboratorium funkcjonująca wśród grona naszych zleceniodawców obliguje nas do stałego podnoszenia standardu świadczonych przez nas usług. Wszyscy zlecający mogą liczyć na wiarygodne wyniki badań a także na informację dotyczącą pobierania materiału do badań, wyboru badań diagnostycznych, szkolenie w zakresie wykonywanych usług oraz pomoc w interpretacji wyników mikrobiologicznych i analitycznych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!